Ako si správne želať 4

V troch predchádzajúcich článkoch sme odkryli najzásadnejšie chyby, ktoré môžeme pri želaniach urobiť.

Keď sa raz zmýlime, s najväčšou pravdepodobnosťou budeme pri najbližšej príležitosti konať inak. Preto verím, že skúsenosti, o ktorých ste si mohli prečítať, prispejú k tomu, aby ste sa podobným omylom vyhli.

Dnes si predstavíme niekoľko skúseností zo života, v ktorých sa želanie splnilo bez akejkoľvek chybičky.V časoch, keď som ani netušila, že moje želania sa môžu splniť, som si doslova vysnívala prácu snov.

Vedela som, čo by ma napĺňalo, no nepredpokladala som, že taká práca skutočne existuje.
Vedela som ju opísať, no nedokázala som ju pomenovať.Vesmír však moje želanie zachytil. A trvalo to zopár mesiacov, ale tá práca si ma našla. A na moje veľké počudovanie bola presne tým, o čom som snívala.

Ľudia neraz s radosťou oznamujú, že po tom, čo si želali zvýšenie platu, nemuseli čakať dlho a ľady sa pohli, aby sa ich prianie zhmotnilo. Niekedy oň stačilo požiadať, inokedy bolo potrebné urobiť prácu navyše.

A občas prichádzalo zvýšenie platu s väčšou zodpovednosťou a zmenou pracovnej pozície.Zážitky dvoch podnikateliek svedčia o tom, že želania sa môžu splniť v akejkoľvek oblasti.Prvá z nich mala v určitom období svojho pôsobenia núdzu o klientov. Tak sa teda rozhodla vyskúšať, či sa jej želanie zhmotní. Želala si teda nového klienta a o 10 minút ho skutočne mala.

A naopak, druhá podnikateľka si urgentne potrebovala niečo vybaviť, no ako na potvoru mala práve dohodnuté stretnutie so zákazníkom. A on po chvíľke zavolal, že nemôže na stretnutie prísť.

Teraz nazrieme do sveta lásky. Všetci túžime po láskyplnom vzťahu.Jeden muž sa však napriek tomu veľmi ťažko zbavoval myšlienok na vzťah z minulosti. Raz sa však jeho pohár trpezlivosti naplnil a on zmenil svoj postoj. Prestal myslieť na minulosť a otvoril sa budúcnosti. A o mesiac už bol oficiálne zadaný.Iná žena bola roky väzňom svojho nefungujúceho manželstva.

A keď sa jej konečne podarilo odstrániť energiu bývalého manžela, jej život sa diametrálne zmenil. A za rohom na ňu už čakalo nové šťastie.Písať o tom, komu sa aké želanie splnilo, by sme mohli ešte veľmi dlho. Najväčším dôkazom je však pre nás vždy to, keď to zažijeme sami. Vyslovme teda svoje želanie a čakajme, ako vesmír zareaguje. Ak mu dovolíme konať, nič mu nebude brániť v tom, aby naše prianie splnil.

Odpoveď možno nepríde okamžite a možno bude iná, ako očakávame. Ale určite príde. Tak buďme bdelí a nenechajme si ujsť to, čo nás urobí šťastnými.

Ostatné články blogu