Ceny-služby

Cesta nám vstúpi do života vtedy, keď sa rozhodneme konať a už viac nečakať, že sa zmení svet vôkol nás. Týmto procesom hlbokej zmeny dokážeme čiastočne neraz prejsť sami. Inokedy nám pomôže priateľ. A niekedy potrebujeme vyhľadať skúseného terapeuta, ktorý nás môže sprevádzať aj tam, kam by sme sa inak nedostali.

Prvým, vrelo odporúčaným krokom je prečítanie knihy „Cesta“ od Brandon Bays, autorky celosvetovo uznávanej metódy, ktorá lieči telo i dušu.

Ak sa rozhodnete vstúpiť do hlbín svojej duše, bude mi potešením sprevádzať Vás.

Ponuka mojich služieb je nasledovná:

INDIVIDUÁLNA TERAPIA OSOBNE

trvanie                             2-3 hodiny

cena                                 90 EUR

MOMENTÁLNE NIEE SÚ OSOBNÉ TERAPIE V PONUKE

INDIVIDUÁLNA TERAPIA ONLINE

trvanie                     2-3 hodiny

cena                         90 EUR

PRVÁ ONLINE TERAPIA IBA ZA 80 EUR

Niekedy sa obávame toho, že terapia na diaľku nie je natoľko účinná, ako keď sme s terapeutom v jednej miestnosti. Keď sa nám však podarí uvoľniť toto obmedzujúce presvedčenie, uvedomíme si, že naše obavy boli úplne zbytočné.

Stovky terapií, ktoré som poskytla telefonicky alebo prostredníctvom internetu, sú dôkazom toho, že, ak sme v miestnosti sami, so slúchadlami v ušiach sa dokážeme ponoriť do hĺbky, v ktorej sa, zastaví čas. Darujeme si tým veľmi silný zážitok.

8 skvelých výhod terapie online:

1. pohodlie domova

Nachádzame sa v prostredí, ktoré dôverne poznáme. Či je to doma, v kancelárii alebo v lone prírody, je to miesto, kde sa cítime príjemne a bezpečne. Preto sa môžeme ľahšie uvoľniť a vkĺznuť do procesu.

2. rozľahlé ticho a dokonalé počutie

Pri terapii online používame slúchadlá, vďaka ktorým nás nerušia okolité zvuky, ani ruch mesta. Hlasitosť si môžeme prispôsobiť tak, aby sme dokonale počuli. Aj tieto malé detaily sú veľkým pomocníkom pri uvoľnení našej mysle.

3. žiadny stres s cestovaním

Keď prichádzame na neznáme miesto a tiež bezprostredne po príchode, čelíme menšiemu či väčšiemu nepokoju. Preto nám trvá niekoľko minút, kým sa po príchode upokojíme a pripravíme na prácu s podvedomím. Táto fáza však pri terapii online odpadá. Navyše, pred samotným spojením sa s terapeutom máme príležitosť venovať viac času meditácii a ešte lepšie sa pripraviť na proces

4. chránime seba aj iných

V časoch pandémie je dôlžité chrániť seba i svojich blízkych.

5. čas a peniaze za cestovanie

Čas a peniaze spojené s cestovaním za terapeutom môžeme venovať iným príjemnejším činnostiam.

6. nižšia  cena prvej online terapie

Nezáleží na tom, či sme priateľmi terapie na diaľku, môžeme si ju vyskúšať za zvýhodnenú, priateľskú cenu.

7. slobodný výber terapeuta

Online terapia nám ponúka možnosť vybrať si terapeuta, ktorý nám je najsympatickejší. Výber nášho terapeuta nie je obmedzený miestom bydliska. Ten najlepší terapeut pre nás môže byť kdekoľvek na svete a to nám prináša veľkú slobodu.

  • dlhšie zotrvanie v Zdroji

Toto je bezpochyby najväčšia výhoda terapie online. Keď pocítime nekonečnosť Zdroja, chceme si tento pocit uchovať tak dlho, ako sa len dá. Po online terapii nemusíme nikam ísť a môžeme ostať tam, kde sme. A tak dlho, ako chceme. Preto často hneď po terapii usíname hlbokým, pokojným spánkom a proces liečenia môže v našom tele pokračovať ďalej.

Ako sa môžeme spojiť?

  • mobilná sieť /vrámci SR/
  • – Whatsapp
  • – Skype