E-KNIHA  – V Objatí Duše

 

Táto kniha je darom duše.
Učí nás dôverovať ceste, po ktorej kráčame.
Ponúka kľúče k pochopeniu života. 

Dotýka sa tých, ktorí túžia vidieť stromneviditeľné. 
A stáva sa novou nádejou pre dvojplamene, ktoré v hĺbke svojho srdca nikdy nezabudli na lásku a vedia, že ju opäť nájdu.  
Duše prechádzajú rozmanitými skúsenosťami. Niektoré z nich sú pekné, iné ťaživé. A práve tie je potrebné zahojiť. Uvoľniť karmickú záťaž a odhaliť svetlo v srdci. Pozbierať čriepky múdrosti a prijať bohatstvo svojho života.  

Preto nám prichádzajú na pomoc ľudia, s ktorými sa naučíme nazrieť pod hladinu a vidieť skutočnú krásu bytia. 
Jedným z týchto ľudí je dvojplameň. Vzťah dvojplameňov má však neporovnateľne silnejšiu energiu ako akýkoľvek iný. 
Chvíľa, keď sa duše dvojplameňov rozpoznajú, je opradená nehou pohladenia a má esenciu kúzla. Myseľ uvoľní opraty a naplno sa odovzdá prítomnému okamihu. Emócie sa rozplynú v nebeskom tichu, telo zmäkne a bunky sa láskyplne spoja s dušou.  

Nečakane sa ocitneme v nekonečnej hĺbke Zdroja a každý kúštiček našej bytosti splynie so všetkým navôkol.   
Túto nádhernú chvíľu však zakrátko vystrieda dych vyrážajúca jazda života. Jej sila nami lomcuje tak veľmi, že máme pocit, že z nás chce vytriasť dušu. Ona nás však privedie tam, kam sme vždy chceli ísť. Domov.  

Kniha „V Objatí Duše“ odhaľuje autentické zážitky, životné skúsenosti a ich tajuplný zmysel.  Je nabitá channelingom a posolstvami, ktoré dokážu posunúť pohľad na život na vyššiu úroveň.  
Podáva pomocnú ruku tým, čo hľadajú zmysel života, stratenú radosť, lásku či vnútorné naplnenie.  
Navyše, ponúka aj jedinečnú meditáciu, ktorá Vám ukáže, ako sa môžete veľmi ľahko a jemne spojiť so svojim srdcom, komunikovať s ním a liečiť ho. S láskou, kedykoľvek a hoci aj bez pomoci iných.  

Každý z nás má inú cestu. A ak má byť súčasťou tej Vašej aj táto kniha, budete to vedieť. Želám Vám, aby ste na nej mali čo najľahší krok a aby ste v nežnom objatí svojej duše dôverovali tomu, že Vás vždy vedie správnym smerom!  

E-knihu nájdete čoskoro na tomto mieste. 

Kliknutím na tlačítko nižšie sa Vám zobrazí úryvok z knihy v objatí duše.

1/3

Putujeme životmi, lebo chceme nájsť to, čo sme stratili. Nevieme, čo to je. Ale vieme, že to máme hľadať. Bojíme sa toho, čo príde a radšej zatvárame oči. Potkýname sa, vrážame do zábran a padáme do priepastí. Tie nás však učia otvoriť oči. A keď nájdeme odvahu pozrieť sa, uvidíme, že to, čo sme hľadali, bolo celý čas v nás. Že oddelenosť, ktorú sme cítili, bola klamom zahaľujúcim skutočnú pravdu o sebe. No iba vďaka pocitu oddelenosti sme začali hľadať. A vďaka zábleskom lásky a nádeje sme nachádzali novú a novú silu ísť ďalej. Aby sme na konci svojej púte pochopili, že sme našli oveľa viac, ako sme kedykoľvek mali.

2/3

Je ľahké prijať svetlé stránky života. Radosť, spokojnosť, lásku, úspech. Avšak o to ťažšie sa nám prijíma to, čo je temné. To, čo sa nám nepáči a nespĺňa naše očakávania. Bolesť, žiaľ, strach a utrpenie.  

     Ale aj tie sú neoddeliteľnou súčasťou bytia. A my sme vedení k tomu, aby sme si to uvedomili a prestali ich odmietať. Pretože keď sa pozrieme do hĺbky svojho Ja, nájdeme ich tam. 

Ak sa nám podarí svetlo a tmu vo svojom vnútri zladiť, náš život sa dostane do harmónie. Nájdeme v sebe silu Zdroja opradenú bezpodmienečnou láskou. A budeme pevne zakorenení vo svojom strede. Tam, kde ako pevný strom nájdeme svoje miesto. A žiadna búrka nás nevyvedie z rovnováhy.  

3/3

Reflektory ega osvetľujú iba hladinu. Svet pod ňou ostáva zahalený. Je to svet hlbokej krásy. Oceán milosti a zázrakov duše. Krajina pocitov, ktoré nám vždy ukazovali cestu. Domov nevinného dieťaťa v nás, ktoré túžilo lietať v oblakoch, surfovať vo vlnách, tancovať s vetrom a maľovať slnko v žiare mesiaca.  

Kedy sme zabudli na svoje detské sny? Kedy sme začali potláčať to, na čo sme sa v srdci vždy tak radi pozerali?  

Boli to dary od Boha. A my sme sa im postavili chrbtom. Uverili sme klamu, že nestoja na pevných základoch. Začali sme lopotiť, aby sme svojmu životu dali zmysel. No ten jasný zmysel v nás už dávno bol. Len sme ho prekryli. Museli sme teda stratiť to, čo ho zahaľovalo. Aby sme sa dostali na čisté dno pod hladinu jazera a znova uzreli svetlo svojej duše. Našli svoje dávne sny, svoju skutočnú žiaru. A prijali ich ako ten najjasnejší maják svojho života. Pretože sú zrkadlom čistej lásky. 

     Zmyslom nášho života sme my. Žitie lásky. A jej vyjadrenie navôkol. Zmyslom nášho života je robiť to, po čom dieťa v našom srdci túži. To dieťa sa nepýta, čo bolo včera a nepotrebuje vedieť, čo bude zajtra. To, čo vidí, je tu a teraz. Radosť, láska a šťastie. Teší sa z darov, ktoré má v sebe. Žije svoje sny a neodkladá ich na zajtra. Pretože vie, že svoj sen dostalo od Boha. Aby robilo to, čo cíti. A tým liečilo a rozsvecovalo srdcia iných a pomohlo im nájsť cestu k sebe. Vyjadrenie toho, čo nosí v srdci, ho urobí šťastným. Sila žiary jeho srdca prekoná neprekonateľné. Stane sa magnetom nekonečnej hojnosti.  

     V tej chvíli skončí noc a svitne nový deň.