Terapia cesta

Keď sa Američanka Brandon Bays bez medicínskeho zásahu iba za 6 týždňov zbavila obrovského nádoru, zmenilo jej to život. Jej príbeh okamžite strhol lavínu nadšenia.
Ľudia rôzneho veku, viery a záujmov túžili uzdraviť svoje telo a dušu. A tak vznikla Cesta. 
Čo je tajomstvom tejto unikátnej metódy? 

Terapia cesta

Potlačené emócie

Často si pamätáme situáciu z detstva, ktorá v nás vyvolala nepríjemný pocit. Zaútočil na nás pes, niekto nás krivo obvinil, alebo nás pani učiteľka presviedčala, že nemáme talent na maľovanie, a my sme milovali štetec a farby. Možno si tieto udalosti príležitostne pripomíname. A vtedy v nás ožívajú staré pocity, ktoré už nechceme cítiť.

Je dokázané, že potlačené emócie vyvolávajú v ľudskom tele biochemické a elektromagnetické zmeny, ktoré majú veľký vplyv na funkciu buniek. Ak sa potlačené emócie neuvoľnia v hĺbke podvedomia, časom môžu vyústiť do ochorenia nielen na psychickej, ale aj na fyzickej úrovni.

Cesta oslobodzuje

Svetovo uznávaná metóda Cesta odhaľuje to, čo sme v minulosti potlačili. Pomaly sa vraciame do spomienky, kde sa zrodil blok spôsobujúci, že žijeme život, ktorý nespĺňa naše predstavy.

Čistíme všetko, čo nám bráni žiť slobodne a v hojnosti. A hoci si situáciu, ktorá zanechala výraznú stopu v našom živote nemusíme pamätať, vďaka práci s emóciami podvedomie jemne odkryje ranu, ktorá sa potrebuje zahojiť. V tej chvíli sa uvoľní to, čo nás tak dlho ťažilo. A v momente úprimného odpustenia pocítime vytúženú slobodu.

Cesta je zážitok

Cesta umožňuje hlboké ponorenie sa do neviditeľného sveta nášho vnútra. Naskytne sa nám pohľad do hĺbky duše, mysle a tela. Je to nezabudnuteľný zážitok, na ktorý dlho spomíname.

Cesta prináša zmenu

Táto terapia prináša nielen emocionálne či fyzické zdravie, ale aj otvorenie sa svojej skutočnej podstate, svojmu božskému potenciálu a autenticite.
Už sa nebudeme trápiť pre minulosť a s úsmevom budeme hľadieť do budúcnosti.  Vtiahneme si do života radosť, ktorá bude sršať z našich buniek.
Zmeníme energiu svojich vzťahov a stretneme vysnívaného partnera. Konečne prelomíme blok vo finančnej oblasti a úspech sa stane symbolom našej prekvitajúcej kariéry.
Prestaneme sa uzatvárať, ukrývať a utekať pred životom, pretože pochopíme, že nám neubližuje. Nájdeme žiaru slnka v sebe a oslobodíme krásne, šťastné dieťa vo svojom srdci.
Začneme naplno žiť. Zistíme, že náš život je nádherný a dokonalý a prekypuje zdravím.

Cesta odhaľuje pravdu

Cesta odpúšťa, oslobodzuje a lieči. No ponúka aj vzácny dar pochopenia. Dávnu situáciu zrazu uvidíme z nového uhla pohľadu. Odhalíme hlbokú pravdu, ktorú myseľ nepozná. Svoj život budeme vidieť úplne inak. A prinesie nám to oveľa viac, ako sa dá slovami opísať. Je to niečo, čo treba zažiť.

 

Najčastejšie otázky ohľadom terapie Cesta

Po kliknutí na otázku sa Vám zobrazí odpoveď

Skutočným sprievodcom touto hlboko transformujúcou terapiou je naša duša. Vždy nás vedie tam, kde nájdeme pravdu, slobodu, úľavu a pokoj. A preto nie je možné, aby nám Cesta akokoľvek ublížila.
To najhoršie, čo by sa mohlo stať, je, že ak na zmenu nie sme pripravení, nič sa nezmení. A bude to v poriadku, pretože naša duša bude naďalej rešpektovať naše rozhodnutie.

Počas terapie sedíte so zatvorenými očami a prechádzate vrstvami emócií, ktoré s Vašim problémom súvisia. Úplne automaticky a prirodzene budete vnímať rôzne situácie či ľudí a pomaly sa dostanete až ku spomienke, ktorú je potrebné zahojiť.  
Tu začína zázračný proces liečenia Vášho tela i duše. 

Terapia Cesta je prácou na hlbokej úrovni podvedomia. Možno netušíte, čo je dôvodom Vašich opakujúcich sa ťažkostí, Vaše podvedomie však presne vie, kam sa potrebujete vrátiť. A bezpečne Vás tam zavedie. 
Môže Vás prekvapiť, s čím Váš problém súvisel. No keď starú záťaž uvoľníte, pocítite takú úľavu, že akékoľvek pochybnosti prestanú mať opodstatnenie. 

Cesta už pomohla nespočetnému množstvu ľudí trpiacich rôznymi ochoreniami, na fyzickej a emocionálnej úrovni. Liečenie však úzko súvisí aj s tým, aký je náš organizmus a naša životná cesta. 

Každá terapia je iná. Trvá spravidla 2-3 hodiny. 
Po terapii odporúčam čo najdlhšie zotrvať v pokoji a nenáhliť sa za povinnosťami.
Ak pôjdete na prechádzku, alebo si len tak posedíte pri šálke čaju, umožníte, aby proces liečenia pokračoval ďalej. 

Je to veľmi individuálne a nie je možné určiť to vopred. 
To, koľko terapií potrebujete, závisí od niekoľkých faktorov. Okrem iného od závažnosti problému, ale aj od toho, do akej miery sa dokážete otvoriť práci na hlbokej úrovni podvedomia.  

Vrelo Vám odporúčam prečítať si knihu Cesta od Brandon Bays, aby ste sa lepšie zoznámili s touto unikátnou metódou. viac informácií, článkov a recenzíí nájdete aj na oficiálnej stránke Cesty na Slovensku www.brandonbays.sk.  

Videá s Brandon Bays

Recenzie klientov z Terapie cesta