TwinFlame – Koučing dvojplameňov

Cítite, že Vaše vzťahy Vás nenapĺňajú? Neúnavne niečo hľadáte a neviete čo?

Zažili ste pri niekom nečakaný moment dokonalej harmóniie?

Je to pocit, ktorý srdce dvojplameňov dôverne pozná. Tento moment je tak nečakaný, ako ten, ktorý nasleduje. moment, ktorý pripomína Veľký tresk, keď sa zrazu všetko rozpadne. A Vy stojíte na prahu najväčšej transformácie svojej existencie. Všetky oblasti Vášho života z ničoho nič zlyhávajú a Vy to nedokážete zastaviť.

Prvým a najdôležitejším krokom je porozumieť tomu, čo sa vo Vašom živote deje. A preto je tento koučing určený práve Vám.

Často kladené otázky

EnergyBoost – transformačný koučing je určený pre každého, kto potrebuje pomoc a podporu v lepšom porozumení a nasmerovaní svojho života. Môže vyhovovať všetkým záujemcom o netradičnú, no veľmi efektívnu formu koučingu.

TwinFlame – koučing dvojplameňov je špeciálny koučing pre tých, čo kráčajú cestou dvojplameňa.

Koučing dvojplameňov sa zdanlivo týka iba partnerských vzťahov. Úlohou dvojplameňov je však uvoľnenie blokov vo všetkých oblastiach života. Nielen vo vzťahoch, ale aj v pracovnej sfére, kreativite, finančnej oblasti, sebarealizácii, dôvere, sebaláske a mnohých iných.

Čistíme energiu na všetkých úrovniach individuálnej, rodovej i karmickej, vo všetkých dimenziách. Presvetľujeme minulosť, prítomnosť, aj budúcnosť.

Táto veľká misia si vyžaduje mimoriadnu pozornosť, pretože energia dvojplameňov je iná než energia tých, čo dvojplameňmi nie sú. Nekompromisne a rýchlo nás vedie dopredu. Učí nás nové a nové lekcie a vštepuje nám esenciu bezpodmienečnej lásky.

Najdôležitejším rozdielom ale ostáva nemenný fakt, že je to energia dvoch, nie jedného. A to kladie veľký dôraz na iný, zvlášť osobitý prístup.

Nie každý človek, čo má ťažkosti v partnerskom živote, je dvojplameňom. Môže sa nám zdať, že ním sme, ale v skutočnosti sa možno len točíme na kolotoči karmických vzťahov a nenachádzame cestu von.

A na druhej strane, Dvojplamene sú tiež len ľudia prechádzajúci karmickými partnerstvami. V konečnom dôsledku, karmickí partneri a partnerky sú tými ľuďmi, ktorí nás majú posunúť vpred.

Hľadanie odpovede na to, či ste dvojplameňom alebo nie, však môže byť témou Vášho prvého koučingu. 🙂

 

Podobne ako EnergyBoost – transformačný koučing, aj koučing dvojplameňov prebieha formou 60 – minútových sedení.

Keďže téma dvojplameňov je taká široká a TwinFlame koučing tak podporný a účinný, skúsenosť ukázala, že väčšinou neostanete iba pri jednom sedení. Avšak iba Vy sami sa rozhodujete, koľko sedení absolvujete.

V rámci hodinového koučingu analyzujeme problém, s ktorým ste ma vyhľadali. Pozrieme sa naň z pohľadu energie a vyššej perspektívy podporenej Vaším osobným chanellingom. A samozrejme, dáme ho do súladu s princípmi energetického poľa dvojplameňov, aby ste čo najlepšie porozumeli tomu, čo sa vo Vašom živote deje.

Napriek tomu, že často máme tendenciu myslieť si, že okolnosti v našom živote sú náhodné, nie je to tak.

Všetko sa deje z určitého dôvodu a má jasný zmysel. A aby sme tomu porozumeli, prichádza k nám TwinFlame – koučing dvojplameňov.

 

Veľa ľudí sníva o tom, že stretne svojho dvojplameňa. Avšak to, či dvojplameňa máme a či ho alebo ju v súčasnom živote stretneme, nezávisí od toho, čo chceme, alebo nechceme.

Ak sme dvojplameňom, môžme si byť istí, že v správnom čase to pochopíme. Život a vesmír sa vždy spoľahlivo postará o to, aby sme dostali informácie, ktoré práve potrebujeme.

Ak teda čítate tieto riadky a energia dvojplameňov rezonuje Vašimi bunkami, určite bažíte po tom, aby ste sa dozvedeli viac.

Kliknite na môj blog a prečítajte si články venované téme dvojplameňov, alebo sa pridajte do našej skupiny Dvojplameň lásky, ktorú nájdete na Facebooku.

 

Jednoznačne áno.

Mnoho terapeutov, liečiteľov a iných ľudí, čo pracuje s energiou neverí v existenciu dvojplameňov, odmieta ju alebo ju alebo považuje za spriaznenú dušu.

Je pochopiteľné, že ak niečo neokúsime na vlastnej koži, nie vždy tomu dokážeme uveriť.

Človek, ktorý pozná a sám zažil energiu dvojplameňov v praxi by pre Vás mal byť tou najlepšou voľbou. Vie Vám najlepšie poradiť, lebo tým sám prešiel. A skúsenosť je pri tomto fenoméne naozaj na nezaplatenie. 🙂

Musím však podotknúť, že niekedy nám život prinesie do cesty aj takých ľudí, terapeutov a liečiteľov, ktorí o dvojplameňoch ani netušia. Nech je to akokoľvek, naučme sa prijímať aj ich. Možno majú v našom živote úplne inú úlohu, než predpokladáme.

Dôverujme svojmu životu, pretože najlepšie pozná našu cestu.

TwinFlame – koučing dvojplameňov Vám prinesie:

▪️ pochopenie toho, čo sa vo Vašom živote deje
▪️ pravdu, ktorú oči nevidia
▪️ odpovede, ktoré ste dlho hľadali
▪️ zorientovanie sa vo fenoméne dvojplameňov
▪️ pohľad do sveta energie
▪️ veľa nových, zásadných uvedomení
▪️ efektívne riešenia
▪️ typy, ako ďalej
▪️ rady, ako pracovať na sebe
▪️ uvoľnenie tlaku a napätia
▪️ pochopenie a podporu
▪️ vnútorný pokoj
▪️ dôveru a odovzdanie sa životu
▪️ vytúženú slobodu
▪️ opätovné nájdenie radosti zo života
▪️ láskú bez podmienok a hraníc
▪️ empatiu a súcit
▪️ prijatie seba a svojej cesty dvojplameňa
▪️ prijatie svojho dvojplameňa ako najväčšieho učiteľa
▪️ upokojenie duše, mysle a tela
▪️ veľkú transformáciu
▪️ ohromujúce kvantové skoky
▪️ silu ísť ďalej
▪️ cestu k sebe
▪️ svoju pravú vnútornú žiaru
▪️ zladenie so svojím srdcom
▪️ napojenie sa na prúd života
▪️ nové životné poslanie
▪️ pocit, že v tom nie ste sami
▪️ komunitu ľudí, ktorí idú rovnakým smerom

… a ešte oveľa viac 💜

Toto ste povedali o koučingu dvojplameňov:

“Ďakujem za to, že mám v živote ľudí, ako si ty. Áno, to, čo píšeš, je úplná pravda. ❤️”

“Viem, že keď si s niečím neviem rady, ty mi ukážeš cestu. Ďakujem z celého ❤️”

“Ďakujem, že si.”

“Vždy, keď mi povieš, o čo naozaj ide, okamžite sa mi uľaví. Ďakujem ti 😘”

“Veľakrát si môj pohľad na situáciu celkom zmenila. A som ti za to veľmi vďačný.”

“Prišľa úľava a uvoľnenie.”

“Dnes mám oveľa viac sebavedomia ako kedysi.”

“Keby nebolo našich rozhovorov, neviem, kde by som bola. 😄”

“Celé tie roky práce na sebe stáli za to.”

“Mal som pocit, že ti mám zavolať, ale nevedel som, prečo. Teraz už to viem. Ďakujem”

“Tá zlosť je veľmi silná, ale tvoja energia ma dokáže vždy upokojiť.”

“Považovala som sa za menejcennú a ani som o tom nevedela. A nerozumela som všetkým tým veciam, čo sa mi diali. Teraz to už dáva zmysel.”

“Musím priznať, že je to cesta veľmi náročná, no i nádherná. Veľmi intezívna a hlboká a toto slovo sa mi sem hodí asi najviac transformačná, plná uvedomení.”

“ďakujem Monička, cítim, že sa nachádzam v „období“ transformácie a zároveň dôverujem procesu ❤️“